Main Page: Difference between revisions

From RevSpace
Jump to navigation Jump to search
Rickgeex (talk | contribs)
No edit summary
No edit summary
Line 6: Line 6:
{{#ask:[[Category:Project]]
{{#ask:[[Category:Project]]
[[Project Status::Initializing]] OR [[Project Status::In progress]] OR [[Project Status::Completed]]  
[[Project Status::Initializing]] OR [[Project Status::In progress]] OR [[Project Status::Completed]]  
|?#=Page
|?# - =Page
|?Project Name=name
|?Project Name=name
|?Project Last Update=update
|?Project Last Update=update

Revision as of 07:03, 31 May 2019

RevSpace: de hackerspace op de rand van Den Haag, Nederland (met deelnemers uit Den Haag, Zoetermeer, Delft, Leidschendam-Voorburg, Rijswijk, Rotterdam, Alkmaar, Schiedam, Gouda, Pijnacker, Katwijk, Zwijndrecht, Wassenaar en de rest van de wereld!).

meer foto's
Recente Projecten
BT785 19 October 2025
39C3 Tickets 18 October 2025
Karaburan 5 October 2025
Grotere HSNL kaart 27 September 2025
NoiseMeter 21 September 2025
Ik leg een tientje in 8 September 2025
Meshtastic 1 September 2025
OpenEPaperLink 19 August 2025
Telefoon 18 August 2025
MysteryLidar 10 August 2025

Openingstijden

Voor bezoekers:

  • Elke dinsdagavond vanaf 18:00
  • We zijn momenteel gesloten voor bezoekers.

De space is open voor bezoekers zo lang er een deelnemer aanwezig is. Dat is in de praktijk dagelijks, maar op wisselende tijden. De status hierboven is realtime, en geeft geen garantie voor straks. Om een idee te krijgen van of we straks nog steeds dicht zijn, check de webcams en het IRC-chatkanaal voor activiteit, of bestudeer de heatmap om het op basis van de statistieken in te schatten.

Voor deelnemers:

  • 24/7

Aankomende evenementen

Upcoming:
31 October 2025 - 2 November 2012 • eth0:2025 Autumn - https://wiki.eth0.nl/index.php/Eth0:2025_Autumn

13 November 2025 20:00:00 - 13 November 2025 22:30:00 • Workshop My first kernel driver

Bekijk de agenda…

Laatste nieuws

Jaarlijkse open Hackerspaces dag (2025)

29 March 2025 - Op zaterdag 29 maart kan iedereen weer vrij binnenlopen in een hackerspace. Tijdens deze open dag is het mogelijk om te zien wat bijvoorbeeld hacken inhoudt en te zien wat er allemaal kan in een hackerspace.

Read more...

Weekend van de Wetenschap (2024)

30 March 2024 - Op zaterdag en zondag laten we alle geïnteresseerden weten wat een hackerspace eigenlijk is, en hoe die van ons er van binnen uitziet. We geven rondleidingen, maar je mag natuurlijk ook zelf rondlopen.

Read more...

Jaarlijkse open Hackerspaces dag (2024)

30 March 2024 - Op zaterdag 30 maart kan iedereen weer vrij binnenlopen in een hackerspace. Tijdens deze open dag is het mogelijk om te zien wat bijvoorbeeld hacken inhoudt en te zien wat er allemaal kan in een hackerspace.

Read more...

... further results