Inkoopactie gst3d: Difference between revisions

From RevSpace
Jump to navigation Jump to search
mNo edit summary
(38 intermediate revisions by 8 users not shown)
Line 1: Line 1:
{{Project
|Name=Inkoopactie GST3d.eu
|Picture=CELESTE.png
|Omschrijving= Samen filament kopen
|Status=Completed
|Contact=sebastius
}}
Hoi, Sebastius gaat bestellen bij https://gst3d.eu/en/product/pla-10-kg/
Hoi, Sebastius gaat bestellen bij https://gst3d.eu/en/product/pla-10-kg/


We gaan voor exact 10 rollen. Niet meer en niet minder. Na de eerste 10 gaan we voor de volgende 10.  
We gaan steeds voor exact 10 rollen. Niet meer en niet minder. Na de eerste 10 gaan we voor de volgende 10.  


Kosten: 9 euro de rol.
Kosten: 9 euro de rol.


== Eerste 10 rollen VOL==
{| class="wikitable"
Scroll even door voor batch 2.
|-
 
! Batch !! Status
===Update 22 augustus, 01:06 ===
|-
Bestelling gedaan.
| [[Inkoopactie_gst3d#batch1|Batch 1]] || VOL, is uitgeleverd.
|-
| [[Inkoopactie_gst3d#batch2|Batch 2]]  || VOL, is uitgeleverd.
|-
| [[Inkoopactie_gst3d#batch3|Batch 3]]  || VOL, is uitgeleverd.
|}


===Bestellijst batch 1===
== batch1==
Vol, besteld en ontvangen.
{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
|-
|-
Line 18: Line 32:
| Black - #000000 ||[[File:NEGRO.png|100px]]||  
| Black - #000000 ||[[File:NEGRO.png|100px]]||  
* 1x joepie91
* 1x joepie91
|-
| Mustard #DBBF5A ||[[File:MOSTAZA.png|100px]]||  *
|-
|-
| Light Blue #29B6F6 ||[[File:CELESTE.png|100px]]||
| Light Blue #29B6F6 ||[[File:CELESTE.png|100px]]||
Line 26: Line 38:
| Blue - #1565C0 ||[[File:AZUL.png|100px]]||   
| Blue - #1565C0 ||[[File:AZUL.png|100px]]||   
* 1x Sebastius  
* 1x Sebastius  
*
|-
| Violet - #6B37C2 ||[[File:VIOLETA.png|100px]]||  *
|-
| Brown - #4E343E ||[[File:MARRON.png|100px]]||  *
|-
|-
| Army Green - #003000 ||[[File:verde-militar.png|100px]]||
| Army Green - #003000 ||[[File:verde-militar.png|100px]]||
* 1x joepie91
* 1x joepie91
|-
| Apple Green - #489F33 ||[[File:VERDE-MANZANA.png|100px]]||  *
|-
|-
| Red - #F91B4B ||[[File:ROJO.png|100px]]||   
| Red - #F91B4B ||[[File:ROJO.png|100px]]||   
* 1x Sebastius
* 1x Sebastius
|-
|-
| Orange - #FF582D ||[[File:NARANJA.png|100px]]||  *
| Yellow - #FFEE59 ||[[File:AMARILLO.png|100px]]||
|-
| Pink - #FF6596 ||[[File:rosa.png|100px]]|| *
|-
| Yellow - #FFEE59 ||[[File:AMARILLO.png|100px]]|| *
* 1x thomas
* 1x thomas
|-
|-
Line 55: Line 56:
| Fluorescent Orange - #FF7B15 ||[[File:NARANJA-FLUOR.png|100px]]||
| Fluorescent Orange - #FF7B15 ||[[File:NARANJA-FLUOR.png|100px]]||
* 1x TerraScope
* 1x TerraScope
*
|-
|-
| Fluorescent Green - #C6FF00 ||[[File:VERDE-FLUOR.png|100px]] ||
| Fluorescent Green - #C6FF00 ||[[File:VERDE-FLUOR.png|100px]] ||
* 1x TerraScope
* 1x TerraScope
*
|}
 
== batch2 ==
Batch 2 is afgeleverd (31 augustus 2021, 17:30)
{| class="wikitable sortable"
|-
! Rol !! Foto !! Wie
|-
| Violet - #6B37C2 ||[[File:VIOLETA.png|100px]]||
* 1x Boekenwuurm
|-
| Army Green - #003000 ||[[File:verde-militar.png|100px]]||
* 1x Crashjuh
|-
| Red - #F91B4B ||[[File:ROJO.png|100px]]||
* 1x Mono-Bob
* 1x Crashjuh
* 1x Devnuller
|-
| Orange - #FF582D ||[[File:NARANJA.png|100px]]||
* 1x Kartoffel
|-
| Silver - #8A9597 ||[[File:PLATEADO.png|100px]]||
* 1x duiv
|-
|-
| Fluorescent Yellow - #FFEE00 ||[[File:AMARILLO-FLUOR.png|100px]]||*
| White - #FFFFFF ||[[File:BLANCO.png|100px]]||  
* 1x duiv
* 1x sebastius
* 1x boekenwuurm
|}
|}


== Volgende 10 rollen ==
== batch3 ==
Besteld op 6 oktober.
{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
|-
|-
Line 70: Line 97:
|-
|-
| Black - #000000 ||[[File:NEGRO.png|100px]]||  
| Black - #000000 ||[[File:NEGRO.png|100px]]||  
*  
* 1x Sebastius, 1x WoLFjuh
|-
|-
| Mustard #DBBF5A ||[[File:MOSTAZA.png|100px]]|| *  
| White - #FFFFFF ||[[File:BLANCO.png|100px]]||  
*
|-
|-
| Light Blue #29B6F6 ||[[File:CELESTE.png|100px]]||
| Mustard #DBBF5A ||[[File:MOSTAZA.png|100px]]||  
*  
*  
|-
|-
| Blue - #1565C0 ||[[File:AZUL.png|100px]]||
| Naphta #517e99 ||[[File:Nafta.jpeg|100px]]||
* UITVERKOCHT MOMENTEEL
|-
| Light Blue #29B6F6 ||[[File:CELESTE.png|100px]]||  
*  
*  
*
|-
|-
| Violet - #6B37C2 ||[[File:VIOLETA.png|100px]]|| *  
| Blue - #1565C0 ||[[File:AZUL.png|100px]]||  
* 1x WoLFjuh
|-
|-
| Brown - #4E343E ||[[File:MARRON.png|100px]]|| *  
| Violet - #6B37C2 ||[[File:VIOLETA.png|100px]]||  
* 1x WoLFjuh
|-
|-
| Army Green - #003000 ||[[File:verde-militar.png|100px]]||
| Brown - #4E343E ||[[File:MARRON.png|100px]]||  
*  
*  
|-
|-
| Apple Green - #489F33 ||[[File:VERDE-MANZANA.png|100px]]|| *  
| Army Green - #003000 ||[[File:verde-militar.png|100px]]||  
*  
|-
|-
| Red - #F91B4B ||[[File:ROJO.png|100px]]||
| Apple Green - #489F33 ||[[File:VERDE-MANZANA.png|100px]]||  
*  
* 1x WoLFjuh
|-
|-
| Orange - #FF582D ||[[File:NARANJA.png|100px]]|| *  
| Red - #F91B4B ||[[File:ROJO.png|100px]]||  
* 1x WoLFjuh
|-
|-
| Pink - #FF6596 ||[[File:rosa.png|100px]]|| *
| Orange - #FF582D ||[[File:NARANJA.png|100px]]||  
*
|-
|-
| Yellow - #FFEE59 ||[[File:AMARILLO.png|100px]]|| *
| Pink - #FF6596 ||[[File:rosa.png|100px]]||  
*  
*  
|-
|-
| Crystal - #NNNNNNNNNN ||[[File:CRISTAL.png|100px]]||
| Yellow - #FFEE59 ||[[File:AMARILLO.png|100px]]||
* 1x Sebastius, 1x WoLFjuh, 1x Wheeze_NL
|-
| Crystal - #NNNNNNNNNN ||[[File:CRISTAL.png|100px]]||  
*  
*  
|-
|-
| Silver - #8A9597 ||[[File:PLATEADO.png|100px]]||
| Silver - #8A9597 ||[[File:PLATEADO.png|100px]]||  
*  
*  
|-
|-
| Fluorescent Orange - #FF7B15 ||[[File:NARANJA-FLUOR.png|100px]]||
| Fluorescent Orange - #FF7B15 ||[[File:NARANJA-FLUOR.png|100px]]||  
 
* 1x Costyn
*
|-
|-
| Fluorescent Green - #C6FF00 ||[[File:VERDE-FLUOR.png|100px]] ||
| Fluorescent Green - #C6FF00 ||[[File:VERDE-FLUOR.png|100px]]||  
*  
*  
*
|-
|-
| Fluorescent Yellow - #FFEE00 ||[[File:AMARILLO-FLUOR.png|100px]]||*
| Fluorescent Yellow - #FFEE00 ||[[File:AMARILLO-FLUOR.png|100px]]||  
*  
|}
|}

Revision as of 08:52, 21 October 2021

Project Inkoopactie GST3d.eu
Samen filament kopen
Status Completed
Contact sebastius
Last Update 2021-10-21

Hoi, Sebastius gaat bestellen bij https://gst3d.eu/en/product/pla-10-kg/

We gaan steeds voor exact 10 rollen. Niet meer en niet minder. Na de eerste 10 gaan we voor de volgende 10.

Kosten: 9 euro de rol.

Batch Status
Batch 1 VOL, is uitgeleverd.
Batch 2 VOL, is uitgeleverd.
Batch 3 VOL, is uitgeleverd.

batch1

Vol, besteld en ontvangen.

Rol Foto Wie
Black - #000000
  • 1x joepie91
Light Blue #29B6F6
  • 1x joepie91
Blue - #1565C0
  • 1x Sebastius
Army Green - #003000
  • 1x joepie91
Red - #F91B4B
  • 1x Sebastius
Yellow - #FFEE59
  • 1x thomas
Crystal - #NNNNNNNNNN
  • 1x joepie91
Silver - #8A9597
  • 1x joepie91
Fluorescent Orange - #FF7B15
  • 1x TerraScope
Fluorescent Green - #C6FF00
  • 1x TerraScope

batch2

Batch 2 is afgeleverd (31 augustus 2021, 17:30)

Rol Foto Wie
Violet - #6B37C2
  • 1x Boekenwuurm
Army Green - #003000
  • 1x Crashjuh
Red - #F91B4B
  • 1x Mono-Bob
  • 1x Crashjuh
  • 1x Devnuller
Orange - #FF582D
  • 1x Kartoffel
Silver - #8A9597
  • 1x duiv
White - #FFFFFF
  • 1x duiv
  • 1x sebastius
  • 1x boekenwuurm

batch3

Besteld op 6 oktober.

Rol Foto Wie
Black - #000000
  • 1x Sebastius, 1x WoLFjuh
White - #FFFFFF
Mustard #DBBF5A
Naphta #517e99
  • UITVERKOCHT MOMENTEEL
Light Blue #29B6F6
Blue - #1565C0
  • 1x WoLFjuh
Violet - #6B37C2
  • 1x WoLFjuh
Brown - #4E343E
Army Green - #003000
Apple Green - #489F33
  • 1x WoLFjuh
Red - #F91B4B
  • 1x WoLFjuh
Orange - #FF582D
Pink - #FF6596
Yellow - #FFEE59
  • 1x Sebastius, 1x WoLFjuh, 1x Wheeze_NL
Crystal - #NNNNNNNNNN
Silver - #8A9597
Fluorescent Orange - #FF7B15
  • 1x Costyn
Fluorescent Green - #C6FF00
Fluorescent Yellow - #FFEE00