Ik leg een tientje in In case of fire editie: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
Line 38: | Line 38: | ||
| Pwuts || 1 || ja | | Pwuts || 1 || ja | ||
|- | |- | ||
| joepie91 || 4 || | | joepie91 || 4 || ja | ||
|- | |- | ||
| merethan|| 1 || | | merethan|| 1 || ja, revbank | ||
|- | |- | ||
| pinoaffe|| 1 || ja | | pinoaffe|| 1 || ja, revbank | ||
|- | |- | ||
| tempestas || 1 || | | tempestas || 1 || ja | ||
|- | |||
| jelle || 1 || neen | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 10:41, 15 February 2018
Project Ik leg een tientje in | |
---|---|
In case of fire | |
Status | In progress |
Contact | Pwuts |
Last Update | 2018-02-15 |
Simpel. We gaan een batch stickers kopen bij drukwerkdeal. Iedereen die wil legt een tientje in. Dan bestelt Pwuts de stickers.
bron/inspiratie voor deze actie
Denk je dat het design beter kan? Patches welcome!
Formaat wordt waarschijnlijk A7.
Bestellers betalen vooraf contant of via RevBank of bunq. Niet Revspacers die hele goede vriendjes zijn mogen meedoen.
Deze actie werkt alleen met hele tientjes of hele veelvouden daarvan. Dus 10, 20, 30, 40, 50 etc.
Minimum voor bestellen is 5 tientjes.
Inschatting op basis van laatste gegevens is ~1 pakje (= 400 stickers) per tientje.
Huidige revisie (7) van het ontwerp: SVG-bronbestand, PDF, 600DPI PNG
Tientjes voor 'In case of fire'
Naam/Nick | Aantal tientjes | Betaald? |
---|---|---|
Pwuts | 1 | ja |
joepie91 | 4 | ja |
merethan | 1 | ja, revbank |
pinoaffe | 1 | ja, revbank |
tempestas | 1 | ja |
jelle | 1 | neen |