Bestuur: Difference between revisions

From RevSpace
Jump to navigation Jump to search
m verduidelijking individueel mailen
No edit summary
 
(3 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 5: Line 5:
|-
|-
| Juerd Waalboer || Juerd || Voorzitter  
| Juerd Waalboer || Juerd || Voorzitter  
|-
| Jeroen de Weerdt || Maxell || Secretaris
|-
|-
| Rubin Philippart || f0x || Penningmeester
| Rubin Philippart || f0x || Penningmeester
Line 12: Line 10:
| Bas Oort || Bas || Algemeen bestuurslid
| Bas Oort || Bas || Algemeen bestuurslid
|-
|-
| Jochem Zeestraten || CH23 || Algemeen bestuurslid
| Jochem Zeestraten || CH23 || Secretaris
|-
| Eloy Degen || eloy || Algemeen bestuurslid
|-
| Mark Cilissen || Shiz || Algemeen bestuurslid
|}
|}


De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: board@revspace.nl
De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: board@revspace.nl
Individueel bestuurder mailen? <nickname>@revspace.nl
 
Individueel bestuurder mailen? <handle>@revspace.nl

Latest revision as of 20:31, 15 December 2025

Het bestuur van Stichting Revelation Space bestaat uit:

Naam Handle Functie
Juerd Waalboer Juerd Voorzitter
Rubin Philippart f0x Penningmeester
Bas Oort Bas Algemeen bestuurslid
Jochem Zeestraten CH23 Secretaris
Eloy Degen eloy Algemeen bestuurslid
Mark Cilissen Shiz Algemeen bestuurslid


De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: board@revspace.nl

Individueel bestuurder mailen? <handle>@revspace.nl