Ik leg een tientje in Ministerie van Cyber editie: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
mNo edit summary |
||
(7 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
|Picture=tientje.jpg | |Picture=tientje.jpg | ||
|Omschrijving=Ministerie van Cyber | |Omschrijving=Ministerie van Cyber | ||
|Status= | |Status= Completed | ||
|Contact=f0x | |Contact=f0x | ||
}} | }} | ||
Line 31: | Line 31: | ||
! Betaald? | ! Betaald? | ||
|- | |- | ||
| Sebastius || 1 || | | Sebastius || 1 || ja, revbank. | ||
|- | |- | ||
| Crashjuh || 1 || ja | | Crashjuh || 1 || ja | ||
Line 39: | Line 39: | ||
| f0x || 1 || ja | | f0x || 1 || ja | ||
|- | |- | ||
| merethan || 1 || | | merethan || 1 || ja, revbank. | ||
|- | |- | ||
| AK || 1 || | | AK || 1 || ja, revbank. | ||
|- | |- | ||
| dvanzuijlekom (eightdot betaald)|| 3 || ja | | dvanzuijlekom (eightdot betaald)|| 3 || ja | ||
|- | |- | ||
| Pwuts || 2 || | | Pwuts || 2 || ja, via Sebastius revbank | ||
|- | |- | ||
| Boekenwuurm || 2 || | | Boekenwuurm || 2 || ja, revbank. | ||
|- | |- | ||
| WinSCaP || 1 || | | WinSCaP || 1 || ja, revbank. | ||
|- | |- | ||
| Juerd || 1 || ja | | Juerd || 1 || ja | ||
|- | |- | ||
| Pinoaffe || 1 || | | Pinoaffe || 1 || ja, revbank | ||
|- | |||
| Knorrie || 1 || ja, revbank. | |||
|- | |||
| EOL || - || - | |||
|} | |} |
Latest revision as of 01:56, 7 January 2018
Project Ik leg een tientje in | |
---|---|
Ministerie van Cyber | |
Status | Completed |
Contact | f0x |
Last Update | 2018-01-07 |
Simpel. We gaan een batch stickers kopen bij drukwerkdeal. Iedereen die wilt legt een tientje in. Dan bestelt f0x de stickers.
Thema voor deze ronde: "Ministerie van Cyber".
We zijn dit ontwerp tegengekomen via AK, maar doen dit omdat:
- We echt cybergeel willen (#FFFF00)
- meer stickers = meer beter!
Formaat 25x74mm (net zoals de Cyberstickers van een tijdje terug)
Bestellers betalen vooraf contant of via RevBank. Niet Revspacers die hele goede vriendjes zijn mogen meedoen.
Deze actie werkt alleen met hele tientjes of hele veelvouden daarvan. Dus 10, 20, 30, 40, 50 etc.
Tientjes voor 'Ministerie van Cyber project'
Naam/Nick | Aantal tientjes | Betaald? |
---|---|---|
Sebastius | 1 | ja, revbank. |
Crashjuh | 1 | ja |
Peetz0r | 1 | ja |
f0x | 1 | ja |
merethan | 1 | ja, revbank. |
AK | 1 | ja, revbank. |
dvanzuijlekom (eightdot betaald) | 3 | ja |
Pwuts | 2 | ja, via Sebastius revbank |
Boekenwuurm | 2 | ja, revbank. |
WinSCaP | 1 | ja, revbank. |
Juerd | 1 | ja |
Pinoaffe | 1 | ja, revbank |
Knorrie | 1 | ja, revbank. |
EOL | - | - |