Treinonderdelen: Difference between revisions
(→Treindisplay extern (It's bigger!): add minicom) |
mNo edit summary |
||
(91 intermediate revisions by 29 users not shown) | |||
Line 6: | Line 6: | ||
}} | }} | ||
We kunnen als groep mogelijk treinonderdelen kopen | We kunnen als groep mogelijk treinonderdelen kopen. | ||
=Catalogus= | =Catalogus= | ||
[[:File:Oogstkaarten SGM-NS-Nov 2019.pdf]] | [[:File:Oogstkaarten SGM-NS-Nov 2019.pdf]] | ||
Line 37: | Line 37: | ||
| h3x4d3c1m4l || Revspace || Telegram @h3x4d3c1m4l || 2 | | h3x4d3c1m4l || Revspace || Telegram @h3x4d3c1m4l || 2 | ||
|- | |- | ||
| minicom | | minicom || Revspace || IRC minicom || 1 | ||
|- | |||
| Niels || via minicom || IRC minicom || 1 | |||
|- | |- | ||
| PBX || Revspace || PBX || 1 | | PBX || Revspace || PBX || 1 | ||
|- | |- | ||
| | | bef0re || Hackalot/RevSpace || IRC || 3 | ||
|- | |- | ||
| Martian || TkkrLab / Hackalot || IRC #tkkrlab martian || 1 | | Martian || TkkrLab / Hackalot || IRC #tkkrlab martian || 1 | ||
Line 48: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| Boots || nurdspace || IRC #nurds Boots || 1 | | Boots || nurdspace || IRC #nurds Boots || 1 | ||
|- | |- | ||
| pietdv || Revspace || piet_at_devae.re || 2 | | pietdv || Revspace || piet_at_devae.re || 2 | ||
Line 61: | Line 61: | ||
| Wheeze_NL || RevSpace || IRC || 2 | | Wheeze_NL || RevSpace || IRC || 2 | ||
|- | |- | ||
| | | Xesxen || Hackalot || IRC || 1 | ||
|- | |||
| Flimpie || via Polyfloyd || Telegram @flippylosaurus || 4 | |||
|- | |||
| Bix || Hack42 || IRC || 4 | |||
|- | |||
| CrazyA || Frack || IRC || 3 | |||
|- | |||
| Dreamer || NurdSpace || IRC || 1 | |||
|- | |||
| Stoneshop || Hack42 || IRC || 1 | |||
|- | |||
| qguv || Revspace || IRC qguv@freenode || 1 | |||
|- | |||
| Gopper || Bitlair || Telegram @robmans || 2 | |||
|- | |||
| XNDR || RevSpace || Phone || 8 | |||
|- | |||
| FooBar || Revspace || IRC || 2 | |||
|- | |||
| Sake Blok || badge.team || telegram @kolbekas || 1 | |||
|- | |||
| Kevin || via minicom || Telegram @GKHill || 1 | |||
|- | |||
| rad0 || techinc || email || 1 | |||
|- | |||
| kmhn || AwesomeSpace || Telegram @knassar || 2 | |||
|- | |||
| Mikazuki || Frack || IRC #Frack || 2 | |||
|- | |||
| skier || ? || IRC #2600 irc.smurfnet.ch || 3 | |||
|- | |||
| TE LAAT maar misschien blijft er wat over. || ? || ? || ? | |||
|- | |- | ||
| Current Total || || || | | Current Total || || || 60 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 90: | Line 122: | ||
| Lucanator || Revspace || ? || 1 | | Lucanator || Revspace || ? || 1 | ||
|- | |- | ||
| minicom | | minicom || Revspace || IRC minicom || 1 | ||
|- | |||
| Niels || via minicom || IRC minicom || 1 | |||
|- | |||
| Quint (not qguv) || via minicom || IRC minicom || 1 | |||
|- | |- | ||
| H3x<tab>|| Revspace || ? || 2 | | H3x<tab>|| Revspace || ? || 2 | ||
Line 102: | Line 138: | ||
| Archels || Hack42|| Archels in #hack42 || 1 | | Archels || Hack42|| Archels in #hack42 || 1 | ||
|- | |- | ||
| Muse || TechInc|| userpage op techinc wiki || | | Muse || TechInc|| userpage op techinc wiki || 6 | ||
|- | |- | ||
| polyfloyd || Bitlair || IRC || 2 | | polyfloyd || Bitlair || IRC || 2 | ||
|- | |- | ||
| eightdot || Bitlair || IRC || 1 | | eightdot || Bitlair || IRC || 1 | ||
|- | |- | ||
| forseti || Bitlair || IRC #bitlair || | | forseti || Bitlair || IRC #bitlair || 3 | ||
|- | |- | ||
| effractuur || ? || IRC || | | effractuur || ? || IRC || 10 | ||
|- | |- | ||
| bertrik || Revspace || IRC #revspace || 1 | | bertrik || Revspace || IRC #revspace || 1 | ||
|- | |- | ||
| | | Xesxen || Hackalot || IRC || 2 | ||
|- | |||
| jelly || Revspace || IRC #revspace || 1 | |||
|- | |||
| Stoneshop || Hack42 || IRC || 2 | |||
|- | |||
| Dreamer || Nurdspace || IRC || 3 | |||
|- | |||
| Kartoffel || Revspace || IRC #revspace || 1 | |||
|- | |||
| Anus || Revspace || IRC #revspace || 1 | |||
|- | |||
| Katje || TechInc || IRC || 1 | |||
|- | |||
| Renze || Tkkrlab || Telegram @r3nz3 || 2 | |||
|- | |||
| Ultratux || Techinc || IRC || 1 | |||
|- | |||
| Molenaar || Revspace || e-mail/wiki || 2 | |||
|- | |||
| Gopper || Bitlair || Telegram @robmans || 2 | |||
|- | |||
| Linor || Bitlair || IRC #bitlair || 1 | |||
|- | |||
| Sake Blok || badge.team || telegram @kolbekas || 1 | |||
|- | |||
| Pwuts || Revspace || IRC || 4 | |||
|- | |||
| Braldt || via minicom || Telegram @Braldt || 1 | |||
|- | |||
| Hans || via minicom || ? || 1 | |||
|- | |||
| Casper || via minicom || Telegram @MrSnowman || 1 | |||
|- | |||
| Kevin || via minicom || Telegram @GKHill || 1 | |||
|- | |||
| Flimpie || via PolyFloyd || Telegram @flippylosaurus || 1 | |||
|- | |||
| Meathur || via f0x || Telegram @Meathur || 1 | |||
|- | |||
| chip || techinc || mail || 2 | |||
|- | |||
| DWizzy || respace? || [[User:Dwizzy|Mail, Tg, xmpp]] || 2 | |||
|- | |||
| bef0re || Hackalot/RevSpace || IRC || 8 | |||
|- | |||
| Mikazuki || Frack || IRC #Frack || 1 | |||
|- | |||
| fhp || hackalot || IRC #hackalot || 1 | |||
|- | |||
| Okkie || Revspace || postduif? || 2 | |||
|- | |||
| Redlizard || Hackalot || IRC ||1 | |||
|- | |||
| TE LAAT maar misschien blijft er wat over. || ? || ? || ? | |||
|- | |- | ||
| Current Total || || || | | Current Total || || || 91 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 129: | Line 217: | ||
! Nickname !! Hackerspace !! How to contact !! Number of units | ! Nickname !! Hackerspace !! How to contact !! Number of units | ||
|- | |- | ||
| webmind || techinc || irc || | | webmind || techinc || irc || 2 | ||
|- | |- | ||
| Wizzup || techinc || irc || 3 | | Wizzup || techinc || irc || 3 | ||
Line 143: | Line 231: | ||
| Wheeze_NL || RevSpace || irc || 2 | | Wheeze_NL || RevSpace || irc || 2 | ||
|- | |- | ||
| Current Total || || || | | Xesxen || Hackalot || irc || 2 | ||
|- | |||
| Stoneshop || Hack42 || IRC || 1 | |||
|- | |||
| Anus || Revspace || IRC #revspace || 1 | |||
|- | |||
| Katje || TechInc || IRC || 1 | |||
|- | |||
| Ultratux || Techinc || IRC || 2 | |||
|- | |||
| Boekenwuurm || Hackalot || irc || 1 | |||
|- | |||
| Gopper || Bitlair || Telegram @robmans || 2 | |||
|- | |||
| Linor || Bitlair || IRC #bitlair || 2 | |||
|- | |||
| Pwuts || Revspace || IRC || 1 | |||
|- | |||
| Braldt || via minicom || Telegram @Braldt || 1 | |||
|- | |||
| holysn0w || via minicom || Telegram @holysn0w || 1 | |||
|- | |||
| Casper || via minicom || Telegram @MrSnowman || 1 | |||
|- | |||
| Kevin || via minicom || Telegram @GKHill || 2 | |||
|- | |||
| Flimpie || via PolyFloyd || Telegram @flippylosaurus || 2 | |||
|- | |||
| thomas || RevSpace || irc || 1 | |||
|- | |||
| Meathur || via f0x || Telegram @Meathur || 3 | |||
|- | |||
| chip || techinc || mail || 1 | |||
|- | |||
| DWizzy || respace? || [[User:Dwizzy|Mail, Tg, xmpp]] || 3 | |||
|- | |||
| bef0re || Hackalot/RevSpace || IRC || 1 | |||
|- | |||
| Martian || TkkrLab / Hackalot || IRC #tkkrlab martian || 1 | |||
|- | |||
| Mikazuki || Frack || IRC #Frack || 2 | |||
|- | |||
| fhp || hackalot || IRC #hackalot || 1 | |||
|- | |||
| Redlizard || hackalot || IRC || 1 | |||
|- | |||
| skier || ? || IRC #2600 irc.smurfnet.ch || 2 | |||
|- | |||
| Muse || TechInc|| userpage op techinc wiki || 2 | |||
|- | |||
| TE LAAT maar misschien blijft er wat over. || ? || ? || ? | |||
|- | |||
| Current Total || || || 52 | |||
|} | |} | ||
==Treindisplay extern (It's bigger!)== | ==Treindisplay extern (It's bigger!)== | ||
Minimumafname 60 stuks, a 25 euro per stuk (dat is het minimale bod per unit). | Minimumafname 60 stuks, a 25 euro per stuk (dat is het minimale bod per unit met een beetje marge). | ||
[[File:Treindisplay extern.png|thumb|right|400px]] | [[File:Treindisplay extern.png|thumb|right|400px]] | ||
* Beschikbaarheid | * Beschikbaarheid | ||
Line 164: | Line 304: | ||
|- | |- | ||
| minicom (Niels) || RevSpace || IRC || 1 | | minicom (Niels) || RevSpace || IRC || 1 | ||
|- | |||
| Dreamer || Nurdspace || IRC || 1 | |||
|- | |||
| h3x4d3c1m4l || RevSpace || Telegram @h3x4d3c1m4l || 2 | |||
|- | |||
| Meathur || via f0x || Telegram @Meathur || 1 | |||
|- | |||
| Eightdot || Bitlair || IRC || 2 | |||
|- | |||
| Flimpie || via PolyFloyd || Telegram @flippylosaurus || 2 | |||
|- | |||
| bef0re || Hackalot/RevSpace || IRC || 4 | |||
|- | |||
| skier || ? || IRC #2600 irc.smurfnet.ch || 2 | |||
|- | |||
| qguv || Revspace || IRC || 1 | |||
|- | |- | ||
| You? || ? || ? || ? | | You? || ? || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| Current Total || || || | | Current Total || || || 18 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 20:29, 27 January 2020
Project Treinonderdelen | |
---|---|
Status | Initializing |
Contact | Sebastius |
Last Update | 2020-01-27 |
We kunnen als groep mogelijk treinonderdelen kopen.
Catalogus
File:Oogstkaarten SGM-NS-Nov 2019.pdf
Coordinatie
Sebastius neemt de coordinatie op zich en de financiele afhandeling. Als dit lukt is er wel vervoer nodig, dus een flinke bus of meerdere auto's, naar een nog onbekende bestemming op een nog onbekende datum ergens in Nederland.
Inschrijflijst
We gaan er van uit dat je commit. Dus inschrijven == betalen en meedoen/meehelpen. Wat ons betreft kunnen we voor elk onderdeel wel een aanmeldtabel maken, maar we beginnen met de displays. We moeten een bod doen. Het kan dus zomaar zijn dat ons bod te laag is of dat we overboden worden. Dan komen we er op terug.
Treindisplay intern
Minimumafname 100 stuks, a 35 euro per stuk (dat is het minimale bod per unit).
- Beschikbaarheid
- Totale aantal: 1908 Afname mogelijk: 492 Frequentie: Per tranche
- Min. afname: 100 stuks Locatie: n.t.b.
- Specificaties
- Materiaal: Aluminium, PC, RVS
- Lengte: 707 mm Breedte: 121 mm Diepte:60 mm
Nickname | Hackerspace | How to contact | Number of units |
---|---|---|---|
Sebastius | Revspace | IRC #revspace Sebastius | 3 |
Jolo | Bitlair | TBA (via polyfloyd) | 1 |
h3x4d3c1m4l | Revspace | Telegram @h3x4d3c1m4l | 2 |
minicom | Revspace | IRC minicom | 1 |
Niels | via minicom | IRC minicom | 1 |
PBX | Revspace | PBX | 1 |
bef0re | Hackalot/RevSpace | IRC | 3 |
Martian | TkkrLab / Hackalot | IRC #tkkrlab martian | 1 |
Archels | Hack42 | Archels in #hack42 | 1 |
Boots | nurdspace | IRC #nurds Boots | 1 |
pietdv | Revspace | piet_at_devae.re | 2 |
rad0 | TechInc | ? | 1 |
Wizzup | TechInc | ? | 1 |
eightdot | Bitlair | IRC | 2 |
Wheeze_NL | RevSpace | IRC | 2 |
Xesxen | Hackalot | IRC | 1 |
Flimpie | via Polyfloyd | Telegram @flippylosaurus | 4 |
Bix | Hack42 | IRC | 4 |
CrazyA | Frack | IRC | 3 |
Dreamer | NurdSpace | IRC | 1 |
Stoneshop | Hack42 | IRC | 1 |
qguv | Revspace | IRC qguv@freenode | 1 |
Gopper | Bitlair | Telegram @robmans | 2 |
XNDR | RevSpace | Phone | 8 |
FooBar | Revspace | IRC | 2 |
Sake Blok | badge.team | telegram @kolbekas | 1 |
Kevin | via minicom | Telegram @GKHill | 1 |
rad0 | techinc | 1 | |
kmhn | AwesomeSpace | Telegram @knassar | 2 |
Mikazuki | Frack | IRC #Frack | 2 |
skier | ? | IRC #2600 irc.smurfnet.ch | 3 |
TE LAAT maar misschien blijft er wat over. | ? | ? | ? |
Current Total | 60 |
Noodremhandel
Minimale afname: 50 stuks a 10 euro per stuk (marge om een bod te kunnen doen)
- Beschikbaarheid
- Totale aantal: 1329 Afname mogelijk: 740 Frequentie: Per tranche
- Min. afname:50 stuks Locatie: nntb
Nickname | Hackerspace | How to contact | Number of units |
---|---|---|---|
Sebastius | Revspace | ? | 2 |
Benadski | Revspace | ? | 4 |
Boekenwuurm | Revspace | ? | 2 |
Juerd | Revspace | ? | 1 |
PBX | Revspace | ? | 2 |
Lucanator | Revspace | ? | 1 |
minicom | Revspace | IRC minicom | 1 |
Niels | via minicom | IRC minicom | 1 |
Quint (not qguv) | via minicom | IRC minicom | 1 |
H3x<tab> | Revspace | ? | 2 |
thomas | Revspace | ? | 2 |
cmpxchg | Revspace | ? | 1 |
Martian | TkkrLab / Hackalot | IRC #tkkrlab martian | 2 |
Archels | Hack42 | Archels in #hack42 | 1 |
Muse | TechInc | userpage op techinc wiki | 6 |
polyfloyd | Bitlair | IRC | 2 |
eightdot | Bitlair | IRC | 1 |
forseti | Bitlair | IRC #bitlair | 3 |
effractuur | ? | IRC | 10 |
bertrik | Revspace | IRC #revspace | 1 |
Xesxen | Hackalot | IRC | 2 |
jelly | Revspace | IRC #revspace | 1 |
Stoneshop | Hack42 | IRC | 2 |
Dreamer | Nurdspace | IRC | 3 |
Kartoffel | Revspace | IRC #revspace | 1 |
Anus | Revspace | IRC #revspace | 1 |
Katje | TechInc | IRC | 1 |
Renze | Tkkrlab | Telegram @r3nz3 | 2 |
Ultratux | Techinc | IRC | 1 |
Molenaar | Revspace | e-mail/wiki | 2 |
Gopper | Bitlair | Telegram @robmans | 2 |
Linor | Bitlair | IRC #bitlair | 1 |
Sake Blok | badge.team | telegram @kolbekas | 1 |
Pwuts | Revspace | IRC | 4 |
Braldt | via minicom | Telegram @Braldt | 1 |
Hans | via minicom | ? | 1 |
Casper | via minicom | Telegram @MrSnowman | 1 |
Kevin | via minicom | Telegram @GKHill | 1 |
Flimpie | via PolyFloyd | Telegram @flippylosaurus | 1 |
Meathur | via f0x | Telegram @Meathur | 1 |
chip | techinc | 2 | |
DWizzy | respace? | Mail, Tg, xmpp | 2 |
bef0re | Hackalot/RevSpace | IRC | 8 |
Mikazuki | Frack | IRC #Frack | 1 |
fhp | hackalot | IRC #hackalot | 1 |
Okkie | Revspace | postduif? | 2 |
Redlizard | Hackalot | IRC | 1 |
TE LAAT maar misschien blijft er wat over. | ? | ? | ? |
Current Total | 91 |
Deurbedieningspaneel
minimale afname 50 stuk, bod 10,- p/s
Nickname | Hackerspace | How to contact | Number of units |
---|---|---|---|
webmind | techinc | irc | 2 |
Wizzup | techinc | irc | 3 |
polyfloyd | Bitlair | IRC | 2 |
eightdot | Bitlair | IRC | 1 |
effractuur | ? | IRC | 2 |
minicom + Niels | RevSpace | irc | 2 |
Wheeze_NL | RevSpace | irc | 2 |
Xesxen | Hackalot | irc | 2 |
Stoneshop | Hack42 | IRC | 1 |
Anus | Revspace | IRC #revspace | 1 |
Katje | TechInc | IRC | 1 |
Ultratux | Techinc | IRC | 2 |
Boekenwuurm | Hackalot | irc | 1 |
Gopper | Bitlair | Telegram @robmans | 2 |
Linor | Bitlair | IRC #bitlair | 2 |
Pwuts | Revspace | IRC | 1 |
Braldt | via minicom | Telegram @Braldt | 1 |
holysn0w | via minicom | Telegram @holysn0w | 1 |
Casper | via minicom | Telegram @MrSnowman | 1 |
Kevin | via minicom | Telegram @GKHill | 2 |
Flimpie | via PolyFloyd | Telegram @flippylosaurus | 2 |
thomas | RevSpace | irc | 1 |
Meathur | via f0x | Telegram @Meathur | 3 |
chip | techinc | 1 | |
DWizzy | respace? | Mail, Tg, xmpp | 3 |
bef0re | Hackalot/RevSpace | IRC | 1 |
Martian | TkkrLab / Hackalot | IRC #tkkrlab martian | 1 |
Mikazuki | Frack | IRC #Frack | 2 |
fhp | hackalot | IRC #hackalot | 1 |
Redlizard | hackalot | IRC | 1 |
skier | ? | IRC #2600 irc.smurfnet.ch | 2 |
Muse | TechInc | userpage op techinc wiki | 2 |
TE LAAT maar misschien blijft er wat over. | ? | ? | ? |
Current Total | 52 |
Treindisplay extern (It's bigger!)
Minimumafname 60 stuks, a 25 euro per stuk (dat is het minimale bod per unit met een beetje marge).
- Beschikbaarheid
- Totale aantal: 348 Afname mogelijk: 200 Frequentie: Per tranche
- Min. afname: 60 stuks Locatie: n.t.b.
- Specificaties
- Materiaal: Aluminium, PC, RVS
- Lengte: 1002 mm Breedte: 206 mm Diepte: 66,5 mm
- Display: 160,7 x 948 mm
Nickname | Hackerspace | How to contact | Number of units |
---|---|---|---|
Wheeze_NL | RevSpace | IRC | 2 |
minicom (Niels) | RevSpace | IRC | 1 |
Dreamer | Nurdspace | IRC | 1 |
h3x4d3c1m4l | RevSpace | Telegram @h3x4d3c1m4l | 2 |
Meathur | via f0x | Telegram @Meathur | 1 |
Eightdot | Bitlair | IRC | 2 |
Flimpie | via PolyFloyd | Telegram @flippylosaurus | 2 |
bef0re | Hackalot/RevSpace | IRC | 4 |
skier | ? | IRC #2600 irc.smurfnet.ch | 2 |
qguv | Revspace | IRC | 1 |
You? | ? | ? | ? |
Current Total | 18 |