Ik leg een tientje in: Fuck CloudFlare editie: Difference between revisions

From RevSpace
Jump to navigation Jump to search
Bef0re (talk | contribs)
robots zijn ook mensen
add minicom
Line 30: Line 30:
|-
|-
| bef0re || 1 || nee
| bef0re || 1 || nee
|-
| minicom || 1 || nee
|-
|-
| ... jij? || 0 || nee
| ... jij? || 0 || nee
|-
|-
|}
|}

Revision as of 19:52, 21 January 2020

Project Ik leg een tientje in
Fuck CloudFlare
Status Initializing
Contact joepie91
Last Update 2020-01-21

Simpel. We gaan een batch stickers kopen bij drukwerkdeal. Iedereen die wil legt een tientje in. Dan bestelt joepie91 de stickers.

Bestellers betalen vooraf contant of via RevBank of IBAN. Niet Revspacers die hele goede vriendjes zijn mogen meedoen.

Deze actie werkt alleen met hele tientjes of hele veelvouden daarvan. Dus 10, 20, 30, 40, 50 etc.

Minimum voor bestellen is 5 (gezamenlijke) tientjes.

Inschatting op basis van laatste gegevens is ~1200 stickers (25x74mm) per tientje.

Tientjes voor 'Fuck CloudFlare'

Naam/Nick Aantal tientjes Betaald?
joepie91 1 ja
f0x 1 nee
bef0re 1 nee
minicom 1 nee
... jij? 0 nee