Fête de la Friture: verschil tussen versies

Uit RevSpace

Bas (overleg | bijdragen)
Created page with "{{Event |Name=Fête de la Friture |DateStart=27 Dec 2022 |DateEnd=27 Dec 2022 |InfoLocation=Space |InfoOpen=19:00 }} Tja we kunnen wel chique gaan doen, maar eigenlijk wi..."
 
F0x (overleg | bijdragen)
f0x
Regel 16: Regel 16:


Vlees is niet okee (wel garantie op '''geen''' vlees. Niet vegan. En het gaat in dezelfde frituur als alle vleesmeuk. Kun je dat aan? Mooi, dan kun je meedoen!):
Vlees is niet okee (wel garantie op '''geen''' vlees. Niet vegan. En het gaat in dezelfde frituur als alle vleesmeuk. Kun je dat aan? Mooi, dan kun je meedoen!):
* f0x
* ...
* ...



Versie van 20 dec 2022 20:46

Event Fête de la Friture
Name Fête de la Friture


Duration 27 Dec 2022 - 27 Dec 2022
Information


* Location: Space
* Open from: 19:00

Tja we kunnen wel chique gaan doen, maar eigenlijk willen we gewoon samen een vette bek halen. Deze wiki-pagina is bewust nogal ghetto. Voel je vrij daar wat aan te doen, maar we hebben liever dat je een klusje van de klusjeslijst hieronder oppakt.

Inschrijflijst

Vlees is okee (geen garantie op vlees, je loopt ernstig risico op een stevig percentage vegetarisch):

  • Sebastius
  • ...

Vlees is niet okee (wel garantie op geen vlees. Niet vegan. En het gaat in dezelfde frituur als alle vleesmeuk. Kun je dat aan? Mooi, dan kun je meedoen!):

  • f0x
  • ...

Klusjeslijst

  • Chef des Achats: ...?
  • Chef de mission et la friteuse: Sebastius
  • Sous-chef: ...?
  • Chef de Garniture: ...?
  • chef des Plats: ...?
  • chef nettoyant la Friteuse: ...?

Wensen qua frituurmeuk

  • Frikandel speciaal
  • Beslag om in de kleine frituur deep-fried-candy-bars te maken. Nee doe het niet! JAWEL!

Allergieënlijst

te controleren in de supermarkt en voordat het de vetput in gaat:

  • Geen tuinbonen!