Moar chicken shirt: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
(35 intermediate revisions by 18 users not shown) | |||
Line 2: | Line 2: | ||
= Huh, wat? = | = Huh, wat? = | ||
Kijken of genoeg mensen (weer) interesse hebben in revspace 'smells like chicken' shirts. | Kijken of genoeg mensen (weer) interesse hebben in revspace 'smells like chicken' shirts ([https://youtu.be/Uib8nUV1JEg?t=120 !!as seen on youtube!!]). | ||
* € 15 per stuk. | * € 15 per stuk. | ||
Line 10: | Line 10: | ||
* Zelfde kleur ("bottle green"), merk, en design als vorige keren. | * Zelfde kleur ("bottle green"), merk, en design als vorige keren. | ||
* [https://www.sols-europe.com/gb/imperial-women.html Specs damesshirts] | * [https://www.sols-europe.com/gb/imperial-women.html Specs damesshirts] | ||
* [https://www.sols-europe.com/gb/imperial.html Specs herenshirts] | * [https://www.sols-europe.com/gb/imperial.html Specs herenshirts] (XS en kleiner zijn niet verkrijgbaar) | ||
= Intekenlijst = | = Intekenlijst = | ||
Line 20: | Line 20: | ||
! Naam || Aantal shirts || Maat + heren/dames || E-mailadres | ! Naam || Aantal shirts || Maat + heren/dames || E-mailadres | ||
|- | |- | ||
| jij || | | jij || 0 || - || hier@naar.mailen.nl | ||
|- | |- | ||
| cmpxchg || 1 || L heren || cmpxchg | | cmpxchg || 1 || L heren || cmpxchg | ||
|} | |- | ||
| pinoaffe || 2 || XL heren || | |||
|- | |||
| polyfloyd || 1 || M heren || | |||
|- | |||
| hvwees || 1 || XL heren || | |||
|- | |||
| mahjongg || 1 || XXL heren || | |||
|- | |||
| gmc || 2 || XL heren || gmc - at - hack42 - nl | |||
|- | |||
| Maxell || 2 || M heren || | |||
|- | |||
| Wheeze_NL || 1 || L heren || | |||
|- | |||
| Wheeze_NL || 2 || 2XL heren || | |||
|- | |||
| Forseti || 1 || L heren || contact -> polyfloyd | |||
|- | |||
| Julf (TechInc) || 2 || XL heren || tshirt@julf.com | |||
|- | |||
| woolfy || 1 || 2XL heren || satan@satan.nl | |||
|- | |||
| woolfy || 1 || 3XL heren || satan@satan.nl | |||
|- | |||
| Noor || 1 || S Dames || | |||
|- | |||
| Pietdv || 1 || S dames || piet@devae.re | |||
|- | |||
| pietdv || 1 || M heren || piet@devae.re | |||
|- | |||
| rmarasch || 1 || L heren || ricardo.maraschini@gmail.com | |||
|- | |||
| Anus || 1 || 2XL heren || | |||
|- | |||
| Molenaar || 1 || L heren || | |||
|- | |||
| minicom || 1 || M heren || | |||
|- | |||
| supakeen || 2 || M heren || | |||
|- | |||
| supakeen || 1 || L heren || | |||
|- | |||
| CrazyA || 2 || L heren || crazya99 gmail com | |||
|- | |||
| BusyR || 1 || 3XL heren || revspace at busyr punt com | |||
|- | |||
| IJskimo || 1 || XL heren || marcel angrynerdspodcast nl | |||
|- | |||
| Jos || 1 || 3XL heren || jos hack42 nl | |||
|- | |||
| Zawadi || 1 || M heren || hi@zawadidone.nl | |||
|-|} |
Revision as of 17:09, 20 October 2021
Huh, wat?
Kijken of genoeg mensen (weer) interesse hebben in revspace 'smells like chicken' shirts (!!as seen on youtube!!).
- € 15 per stuk.
- Shirt(s) zelf afhalen bij RevSpace.
- Vanaf ca. 50 t-shirts gaan we bestellen.
- Info over de betaling volgt wel als we de bestelling plaatsen.
- Zelfde kleur ("bottle green"), merk, en design als vorige keren.
- Specs damesshirts
- Specs herenshirts (XS en kleiner zijn niet verkrijgbaar)
Intekenlijst
- Als je geen RevSpace-deelnemer bent, vermeld dan ook je e-mailadres zodat we je kunnen bereiken!
- Per maat een nieuwe regel maken
Naam | Aantal shirts | Maat + heren/dames | E-mailadres |
---|---|---|---|
jij | 0 | - | hier@naar.mailen.nl |
cmpxchg | 1 | L heren | cmpxchg |
pinoaffe | 2 | XL heren | |
polyfloyd | 1 | M heren | |
hvwees | 1 | XL heren | |
mahjongg | 1 | XXL heren | |
gmc | 2 | XL heren | gmc - at - hack42 - nl |
Maxell | 2 | M heren | |
Wheeze_NL | 1 | L heren | |
Wheeze_NL | 2 | 2XL heren | |
Forseti | 1 | L heren | contact -> polyfloyd |
Julf (TechInc) | 2 | XL heren | tshirt@julf.com |
woolfy | 1 | 2XL heren | satan@satan.nl |
woolfy | 1 | 3XL heren | satan@satan.nl |
Noor | 1 | S Dames | |
Pietdv | 1 | S dames | piet@devae.re |
pietdv | 1 | M heren | piet@devae.re |
rmarasch | 1 | L heren | ricardo.maraschini@gmail.com |
Anus | 1 | 2XL heren | |
Molenaar | 1 | L heren | |
minicom | 1 | M heren | |
supakeen | 2 | M heren | |
supakeen | 1 | L heren | |
CrazyA | 2 | L heren | crazya99 gmail com |
BusyR | 1 | 3XL heren | revspace at busyr punt com |
IJskimo | 1 | XL heren | marcel angrynerdspodcast nl |
Jos | 1 | 3XL heren | jos hack42 nl |
Zawadi | 1 | M heren | hi@zawadidone.nl |